Farmářské hry

Reklamní sdělení:
Počítačové hry a vůbec internetové online hry ovládají obrovskou část dnešní populace. A to bez ohledu na pohlaví, nebo snad věkovou kategorii. Děti mládež, dospělí a dokonce dnes nejsou výjimkou ani důchodci. Na trhu je široká škála kategorií her. Pro malé děti, dívčí, skákací, logické, nebo střílecí. Přes spousty arkádních a úkolových her, jsou dnes velmi oblíbené, překvapivě zejména u dospělých lidí hry farmářské.
Farmářské hry a herním trhu nemají dlouhou tradici. Jen posledních pár let, co se objevily, jejich oblíbenost a známost stoupá, farmářské hry online se staly celkem nejoblíbenější ze všech těchto podobných her, kde má hlavní roli pěstování. Jedná se vlastně o hru, kdy pěstujete farmářské plodiny, staráte se o dobytek, sklízíte plodiny a obchodujete s nimi jako opravdový farmář. Vyzkoušejte si práci pohodlně bez fyzické námahy doma u počítače.

Vaším úkolem je za pomoci počítačové myši zastávat práci poctivého a pracujícího farmáře, který má svůj statek rád. Musíte krmit a pečovat o zvířata, sázet, pěstovat a zalévat plodiny. A vyvážet své produkty do světa. Když se budete o své úkoly starat jak máte, otevřou se vám nové možnosti a další úkoly. Nezapomeňte, že jako farmář si nemůžete udělat dovolenou. Aby vám zvířata nezahynula a plodiny neuschly. Nesmíte zapomenout ani na to, že se musíte i vy samy nějakým způsobem uživit. Farmářské hry ovšem nezaberou tolik času, jako skutečnému farmáři, stačí naklikat úkoly a můžete plnit, ty své domácí. Oproti ostatním, tyto hry nejsou nijak brutální a zábavnou formou učí plnit si své povinnosti, v případě neplnění ukáže následky.