Ubytování a zájezdy do Chorvatska

Reklamní sdělení:

Krásné pláže, čisté moře a horké slunce. Tak to je Chorvatsko, tak jak ho Češi milují.

Pro Čechy je Chorvatsko opravdu velmi oblíbená destinace. Každoročně vyrazí si odpočinout na krásné pláže přes 750 tisíc Čechů. Makarská riviera nebo Baška Voda tak jsou pro českého cestovatele přímo synonyma pro poklidnou a krásnou dovolenou u moře v Chorvatsku. Chorvatsko je natolik oblíbené pro dovolenou zřejmě pro jeho rozmanitost. Čechům je také zcela jistě sympatické, že tyto destinace nejsou tak daleko a nemusí se tam vydávat letadlem. Zájezdy do Chorvatska jsou totiž většinou pořádány autobusem.

Ubytování v Chorvatsku je na velmi vysoké úrovni a můžete si vybrat z privátů s osobním přístupem, chatek, stanů nebo karavanů v kempech a nebo si vybrat klasický hotel. Nejoblíbenější ale bývají kempy, protože k vodě je to opravdu blízko a v kombinaci s příznivou cenou se ubytovní v chatce nebo karavanu v kempu stává neodolatelnou nabídkou.

Zájezdy do Chorvatska jsou pro Čechy zajímavé zejména protože nemusí vůbec nic plánovat. Cestovní kancelář vše do detailu naplánuje za svého zákazníka a tak si stačí vybrat takovou destinaci, která vám vyhovuje. Cestovní kancelář po zaplacení vašeho zájezdu připraví plán na dopravu, ubytování, někdy i stravování. Vše si můžete vybrat podle toho, co vám vyhovuje. Vše je tak připraveno pro to, abyste si z vaší letní dovolené u moře odvezli spoustu krásných zážitků, na které budete rádi vzpomínat celý život. Nezáleží na tom, zda chcete na dovolenou vyrazit s rodinou s dětmi, s přítelkyní, s rodiči nebo si prostě odpočinout sám.


Chorvatské pláže situované mezi skály vás jednoduše nezklamou. Je to léty ověřený recept na to, jak si užít zasloužený odpočinek po pocitvě odpracovaném roku. Češi vědí, kde se jim dobře odpočívá a tak můžete využít zkušenosti třičtrtě milionu krajanů a vyrazit na dovolenou se zájezdem do stejných míst.

Toužíte po pohádkové svatbě, ale přitom toužíte po soukromí? V nabídce svatebního centra Le Rêve nechybí ani svatby v zahraničí. Co byte řekli například na Mexiko? Svatba v Mexiku nabízí nádherný obřad, ale i krásné prostředí a dokonalé služby! Užijte si svou svatbu v soukromí a exotice!