Ubytování v Benecku

Reklamní sdělení:
Chystáte se ať už se svými dětmi, přáteli či drahou polovičkou odjet na hory a užít si zimní kouzlo plné zábavy a nechcete opustit Českou republiku? Tak v tom případě pro Vás máme ideální řešení. Jak už se říká, Krkonoše jsou český zimní ráj. Navíc se tato krajina nachází nedaleko Špindlerova Mlýna, takže to není ani příliš z ruky.

Bydlíte-li od Krkonoš delší vzdálenost, nevyplatí se jet pouze „na otočku“, máme pro Vás proto skvělé, příjemné, pohodlné a hlavně levné ubytování Benecko. Jedná se o penzion Benecko, jehož velkou výhodou je to, že se nachází přímo ve středu obce, narozdíl od ostatních penzionů a chatek na Benecku. To znamená, že to nemáte nikam daleko a hlavně máte naopak blízko veškeré sportovní a kulturní dění. Navíc získáte slevovou kartu na ski areál Benecko. Pokud se chystáte přijet v létě, je venku k dispozici například venkovní bazén.

Jestli jezdíte na hory za účelem lyžování a snowboardování, máme tu pro vás ideální tip na skvělé lyžařské středisko – skiareál Benecko. Jeho nabídka pro lyžaře je velice rozsáhlá. Obsahuje 11 vleků, čtyřsedačkové lanovky a několik dětských provazových vleků. Celková délka všech sjezdovek je 3,5 km. Velmi oblíbené bývá i „noční lyžování“ pod umělým osvětlením, které je v časovém rozmezí od 19-ti do 21 hodin.

Skiareál má skvělou dostupnost od penzionu, takže nečiní problém jet z něj a zpět na lyžích. Pokud vaše lyžařské zkušenosti nejsou rozsáhlé a jste amater, nezoufejte. Skiareál je určen pro všechny kategorie lyžařů. Dokonce i pro ty nejmenší, ti aby se dokázali odreagovat sami, bez svých rodičů, je zde pro ně přichystaný Pink snow park.

Ti nejmladší lyžaři (do 3 let) si zde mohou užít zadarmo. Děti do 12-ti let a senioři nad 65 let platí dětské jízdné. A pokud se přeci jen potřebujete přesvědčit, jak to zde vlastně vypadá, využijte služby web kamera Benecko.